Market Regionalny - Żuławskie Pierogi z dostawą do domu

Market Regionalny

MARKET REGIONALNY ŻUŁAWSKIE SMAKI

Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.
Galeria Madison, Rajska 10, 80-850 Gdańsk, poziom 0.

JAKIE PRODUKTY MAMY W OFERCIE? 

-RĘCZNIE LEPIONE PIEROGI                                           

-PRZETWORY RYBNE                                             

-REGIONALNE SERY I NABIAŁ                                        

-KISZONKI I PRZETWORY WARZYWNE               

 

-PRZETWORY OWOCOWE I NATURALNE MIODY

-WĘDLINY BEZ KONSERWANTÓW, NATURALNIE WĘDZONE

-RZEMIEŚLNICZE PIECZYWO

 -WYROBY GARMAŻERYJNE I DANIA W SŁOIKACH

Błysk w oku, ciągły uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie – to pierwsze co pomyślimy kiedy ktoś zapyta o naszą koleżankę . W Żuławskich smakach Gienia pracuje od kilku lat ale to tylko liczby bo rozumiemy się, jak byśmy tworzyli zespół od początku działania firmy 🙂 Jak już mówiliśmy nasz zespół to jedna wielka rodzina i cieszymy się, że nasza koleżanka do niej należy! Towar ułożony pod linijkę i uzupełniony stale asortyment – wszystko musi być na swoim miejscu a zamiast na przerwie leniuchować Gienia woli pracować 🙂 Uwielbiana przez męskie grono naszych klientów ( oczywiście nie tylko męskie) swoim promiennym uśmiechem „ozdabia” wnętrze naszego sklepu. Służbowo dodatkowo jako kierowca dba o to, żeby bezpiecznie dowieźć koleżanki na czas do pracy!  I tu też powiemy, że punktualność to jej drugie imię 🙂 Najbardziej ceniona cecha u Gieni? Jest mistrzem w łagodzeniu nerwowych sytuacji, nikt tak jak Ona nie potrafi inteligentnie rozwiązać lub uniknąć niepotrzebnych sporów 🙂

Kto poznaje? Pani BOŻENA 🙂
-Najstarsza stażem – najmłodsza duchem 🙂 energia która otacza naszą jedną z najbardziej doświadczonych ekspedientek jest nie do opisania! Na swojej zmianie zaraża uśmiechem , żartami sypie z rękawa i jako przedstawicielka młodszej żuławskiej załogi mogę powiedzieć, że zazdrościmy jej tego wigoru, pełni energii i nieskończonego optymizmu. Szczera do bólu , konkretna i w pełni profesjonalna w tym co robi. Zauważyliśmy, że nie jeden z was przychodzi nie tylko po zakupy ale by zamienić z nią kilka słów.. Cieszymy się, że mamy w sowim zespole osoby, które darzycie taką sympatią i zaufaniem!

Nasza koleżanka Iwonka ❤

Z Żuławskimi Smakami stawiała pierwsze kroki na rynku 🙂 sentymentalnie wspominamy jak zaczynaliśmy naszą karierę i zdobywaliśmy wasze uznanie 🙂 Na pewno nasi stali klienci znają gościnność tej oto koleżanki;) wiecie, że zanim coś u nas kupicie możecie tego skosztować a Pani Iwonka jak usłyszy ze jakiegoś produktu nie znacie – nie wypuści Was bez jej słynnego „niech spróbuje” „kupi na pewno nie pożałuje ” Jeżeli chcecie kupić dobre sery i posłuchać o nich czegoś ciekawego to jest to osoba do której możecie walić jak w dym! 🙂 czym jeszcze wyróżnia się Iwonka? Zmysł estetyczny z jakim układa towar w ladach lub robi ozdoby z kwiatów do naszego marketu nie mają sobie równych! Dziękujemy że możemy na Panią liczyć i tworzy Pani od początku z nami ten cudowny Żuławskie team;)

14 LAT NA LOKALNYM RYNKU

W SPRZEDAŻY WYŁĄCZNIE PRODUKTY ZDROWE, BEZ KONSERWANTÓW I POLEPSZACZY SMAKU

ZAPRASZAMY MAŁYCH, LOKALNYCH PRODUCENTÓW

RODZINNA ATMOSFERA

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products